Wilma Elles de telekonferans reklam filmi ile Argivit Ailesinde!

Argivit Ailemiz büyüyor, Wilma Elles de bizlerle! Wilma Elles, Argivit’in Türkiye’de ilk kez yapılan telekonferans reklam filminde ikizleri Milat Aristo Kerem ve Melodi Bita Oleka ile rol paylaştı. Salgın nedeniyle ilk kez telekonferans  reklam sistemiyle çekilen reklam filmi için oyuncu Wilma Elles; “Korona gerçekten bütün normalleri değiştirdi. Alışık olmadığım zorlu ama bir o kadar da keyifli bir süreçti” dedi.

Argivit Şurup 2012 yılından beri hekimler tarafından önerilmektedir. İçeriğindeki mineraller ve vitaminler çocuk büyüme ve gelişimi için hekimler tarafından tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller hakkında üründen bağımsız bilimsel çalışmalar mevcuttur. Bu vitamin ve minerallerin faydası hakkında doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı’na kayıtlı takviye edici gıda kategorisindedir. İLAÇ DEĞİLDİR.

Uzman Görüşleri:

İştah sorunu ile gelen bebekler için sorunun altında yatan nedenleri araştırıyor, beslenme bozukluğu ile ilgili bir sorun yaşanıldığını düşünüyorsak destek ürünler başlıyoruz. Gıda takviyeleri içinde yer alan Argivit Şurup önerdiğimiz destek ürünlerin arasında yer alıyor.-Uzm.Dr. Tahsin Turgut

Annelerimiz çocuklarının boyu hakkında endişeliler. Tüm endişeleri bertaraf edebilmek için, biz öncelikle çocuğun boy kısalığının nedenini tespit etmeye çalışıyoruz. Bunun genetik mi, hormonsal mı yoksa beslenme bozukluğuna mı bağlı olup olmadığını araştırıyoruz. Tespit edilen soruna göre de tedavi düzenliyoruz. Beslenme bozukluğuna bağlı çocuklara vitamin ve mineral desteği öneriyoruz. Argivit Şurup da önerdiğimiz destek ürünlerin arasında yer alıyor.

-Uzm.Dr.Kemal Pişmişoğlu

Argivit içeriğindeki L-Arginin, multivitamin ve mineraller sayesinde
günlük alımdaki yetersizlikleri karşılayarak çocuğun büyüme
ve gelişmesine destek olur.

-Yrd.Doç. Murat Doğan

İçeriğinde bulunan Vitamin, Mineral ve Aminoasitlerle çocuğunuzun gelişimine destek vermek üzere yaratılmış doğal içerikli bir üründür. Güvenli Ürün Sertifikasına sahip olan Argivit’i kullanan annelerin %99’u çok memnun olduklarını bildirmişlerdir. Sosyal Medya hesaplarımızdan mesaj atarak tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Wilma Elles telekonferans reklam