argivit nedir

Argivit Nedir?

Minareller ve vitaminler ile zenginleştirilmiş olan Argivit Ailesi ürünleri nedir ve işlevleri nelerdir birlikte inceleyelim.

Çocuklarda iştah artırma, boy uzamasına destek, sağlıklı bir gelişim süreci yaşanması için geliştirilmiş ürünlerdir. İçeriğinde birçok farklı vitamin (A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B3 vitamini, B5 vitamini, B6 vitamini, B11 vitamini, B12 vitamini, C vitamini, D vitamini, E vitamini, H vitamini ve L-arginin) ve mineral (Çinko, Selenyum, Manganez, Krom, Molibden, İyot ve Bakır) kombinasyonu içeren bir gıda takviyesidir.

Argivit Focus ve Argivit Şurup nedir?

Argivit Şurup zengin vitamin ve mineral kombinasyonu yelpazesiyle vücuttaki eksiklikleri tamamlarken, Argivit Focus bu kombinasyona ilaveten bünyesinde bulunan Fosfotidilserin ile zihinsel kapasiteyi arttırıcı bir destek sağlar. Beyin kortexinin %15lik bölümünü oluşturan bu lipit hafıza ve beyin işlevleri için elzemdir.

Argivit Tablet

Bir diğer gıda takviyesi olan Argivit Ailesi elemanımız ise karşınıza tablet formla çıkmış bulunmakta. İçeriğindeki başlıca maddeler; L-Arginin, Kalsiyum, Ginko Biloba, Magnezyum, Vitamin C, Fosfotidilserin (bitkisel kaynaklı, ayçiçeği), Camellia Sinensis, Sarı Kantaron, Resveretrol, Vitamin B1 (Tiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Niasin), Vitamin B5 (Pantotenik Asit), Vitamin B6 (Pridoksin), Metilkobalamin (Vitamin B12’nin aktif formu), Çinko, Vitamin E, Mangan, Bakır, Vitamin A, İyot, Folik Asit, Biotin, Selenyum(L-Seleometionin), Krom, Molibden, Vitamin D şeklindedir.

İçeriğindeki Camelia Sinensis ile kilo kontrolü sağlarken, Fosfotidilserin (bitkisel kaynaklı, ayçiçeği) ve Metilkobalamin ile dikkat eksikliğinin giderilmesinde en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Çocuklarınız için güvenli destek alabileceğiniz bu ürünler hakkında detaylı bilgileri hekimlerinizden de öğrenebilirsiniz.