argivit kullananlar

Argivit Kullananlar

Argivit Ailesi olarak Argivit kullananlar köşemizde ailelerimizden gelen görselleri ve yazıları sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Argivitle Büyüyen Çocuklarımızdan gelen güzel haberler ile mutlu bir günden merhaba diyoruz.  Argivit şurup kullanmaya başladıklarından bu yana 3 yaşındaki Kadir’in iştah probleminin kalmadığını belirten annemiz Hatice Eryurt şimdi de dikkat eksikliği olan 9 yaşındaki Kadir için de Argivit Focus kullanmaya başladıklarını belirtti. Argivit Ailesinin çocukları olmaktan çok mutlu olduklarını bize bu fotoğraf karesi ile de ilettiler biz de sevincimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Argivit ürünlerini düzenli kullananlar ve mutlu sonuçlarını bizimle paylaşan sevgili annelerimizden Nehir Kaya’dan gelen bu memnuniyet mesajı ile doğru yolda ilerlediğimizi görüyor ve daha iyisini yapmak için azimle çalışmaya devam ediyoruz.

argivit kullananlar3

Herkesin de bildiği gibi erken doğum yapan anneler, bebekleri prematüre doğdukları için stres içerisinde olurlar. Prematüre doğan bebekler de hayata zorlukla başlar. Argivit Ailesi olarak bizde bu çocuklarımıza destek olmaktan ve Argivit kullananlar tarafından bu güzel yorumları almaktan gurur duyuyoruz.

Argivit kullananlar, iştah artırımı ve boy uzamasında Argivit’i öneriyor!

Doğumdan sonraki ilk yıl büyümenin en hızlı olduğu dönemlerden biridir. İkinci-dördüncü yaşlar arasında yavaşlar. Dört yaşından ergenliğe kadar olan dönemde büyüme daha yavaş ve daha durgun olarak gerçekleşir. İlk iki yaş boyunca gerçekleşen hızlı büyüme döneminde çocuğun beslenmesi çok önemlidir. Bu dönemleri en verimli şekilde geçirmeniz için her zaman yanınızdayız.